Ingyen utazhat a spanyolok elleni meccsre az Eb-legőrültebb szurkolója

Sport helyszínen sport svájc

Tartalom

Borbély László Svájc minden bizonnyal csoportharmadikként ugyancsak továbbjut a legjobb 16 közé. A walesi válogatott abban tudatban léphetett pályára az előző meccshez képest nyolcat is cserélő, már biztosan továbbjutó, a meccs előtt perce gólt sem engedő olaszok otthonában, hogy egy döntetlennel is fix lenne a második helye.

partnervermittlung eisenach eleget fiúval az interneten

Aaron Ramseyék pedig kis túlzással már a pályára sem mentek volna ki, ha ezt előre alá lehet írni, legalábbis látva abból, hogy mennyire nem törekedtek a támadásépítésre, bőven megelégedve a gól nélküli állással. Az első fél óra végéhez közeledve azért egy kicsivel fölé szálló Chris Gunter-fejest felírhattunk a vendégek számára, majd Joe Rodon kapu közepére tartó stukkolása a PSG-be tartó Gianluigi Donnarumma zsákmánya lett.

Ezeket leszámítva csak az olaszok próbálkoztak, a A szünet után Federico Bernardeschi került a középpontba, előbb távoli szabadrúgását a kapufa hárította, majd Ethan Ampadu elkésett belépője rögvest pirosat ért ellene — a kettő között Ramsey ügyetlenkedett el egy nagy helyzetet.

keresek férfi 63 toulouse találkozó ingyenes

Az olaszoknak egy kapuscsere is belefért a végén, Salvatore Sirigu is lehetőséget kapott, egy ziccert pedig a végén is kihagytaK, így 1—0-ra nyertek, és sorozatban a Svájc nyerte az álomgólok meccsét A másik meccsen nem sok kérdés volt, a törökök hiába mentek előre rendületlenül, és kíséreltek meg 11 kapura lövést az első félidőben, Svájc a játékrész sport helyszínen sport svájc lerendezte a három pont kérdését.

Húsz perccel később Xherdan Shaqiri növelte az előnyt, 20 méterről, parádés gólt tekert a bal felső sarokba 2—0. A fordulást követően folytatódott a gólszépségverseny, Irfan Kahveci is megmutatta, hogyan kell távolról a hosszú felsőbe tekerni, ez persze vörös posztó volt Shaqirinek, aki újra szétrúgta a hálót egy kontrából 3—1.