Navigációs menü

Tunéziai nő találkozó belgiumban

Már csak az USA menekít Kabulból

Hazard nagyon magabiztosan értékesítette a tizenegyest 1—0. Az egyre gyorsan jött a kettő, a Lukaku harmadszor talált be a világbajnokságon, és egyébként is, válogatott mezben döbbenetes formában van: a legutóbbi 11 mérkőzésén ekkor 16 gólnál tartott! Minden jel arra utalt, hogy Belgium nagyon megruházza Tunéziát, ezért ért mindenkit váratlanul, hogy két perccel később az észak-afrikaiak szépítettek.

f társkereső

A remek rúgótechnikájú Vahbi Kazri csavart be egy szabadrúgást a bal oldalról, Dylan Egységes események wolfsburg tökéletes ütemben érkezett a leshatáron és a kapuba fejelt 2—1.

A félidő hátralevő részében kimondottan közönségszórakoztató futballal rukkoltak elő a felek, mindkét csapat előtt adódott gólszerzési lehetőség, de sokáig maradt a 2—1.

1. Belga erődemonstráció, Lukaku Maradona nyomdokaiba lépett - NSO
  2. A kezdetek[ szerkesztés ] Belgium első válogatott mérkőzését

Tunéziát közben két érzékeny veszteség is érte: előbb a gólszerző Bronn, majd Sziam Ben Jusszef esett ki sérülés miatt a védelemből. A tunéziaiak két mérkőzésen háromszor kényszerültek sérülés miatt cserélni már az első félidőben.

ismerkedés nürnberg news

Így már kissé felforgatott tunéziai hátsó alakzat kapta meg a harmadik gólt: az első félidő hosszabbításában a jobb oldali szélsőhátvéd Thomas Meunier passzolt egészen pazarul Romelu Lukaku elé, aki remekül pörgetett a kapuba 3—1. Lukaku negyedik találatával beérte a vb-góllövőlistát vezető Cristiano Ronaldót, és Diego Maradona óta az első játékos lett, aki két egymást követő vb-mérkőzésen egynél több gólt szerzett.

Lukaku finom pörgetéssel érte utol C. Ronaldót a góllövőlista élén Fotó: AFP Tunézia nagy lendülettel esett a belgáknak a második félidőben, a lelkesedés egész addig tartott, amíg gyorsan meg nem kapta a negyedik gólt is.

asperger egyetlen gondolkodó

Az A tunéziaiak a harmadik Lukaku-gólt megúszták, abból az egyszerű okból, hogy Roberto Martínez pihentette középcsatárát, és lecserélte egy óra után. A találkozó kellemes edzőmérkőzés képét öltötte magára: a tunéziaiak próbálkoztak, ám hiába, míg a belgák közel sem dolgoztak olyan gyilkos hatékonysággal, mint az első bő ötven percben. A csereként beálló Michy Batshuayi mindent megpróbált, hogy belője az ötödiket, ám egyszer nem tudta elpöckölni a labdát a kapus mellett, egyszer hiába cselezte ki a kapuvédőt, a gólvonalról mentették lövését, egy kipattanót négy méterről a lécre vágott, holott üres volt a kapu; majd egy tökéletes De Bruyne-előkészítést a kapusba püfölt.

nő keres belföldi

Hogy Batshuayi se tunéziai nő találkozó belgiumban bosszús, a tunéziai nő találkozó belgiumban A belgák második csoportmérkőzésüket is nagy különbséggel nyerték meg, és talán a vb titkos?