Újra csak döntetlent játszott egymással a Győr és a Brest

Nő keres nőt bretagne

Üres kapuval a franciák. Gros eltopogta, passzív.

Percről percre Hétméteresek 9. Az ETO a bronzéremért játszhat vasárnap. Gros lövését védi az ETO kapusa.

A végén visszakerül Groshoz a labda, az utolsó másodpercben ellövi kilencről, beakad. Ez a vége, 27— Francia időkérés! A játék nő keres nőt bretagne a labda a győrieké, Jaukovics viszont így már nem lehet fent, mert ápolták.

Másfél perc. Győri időkérés.

beleszeret társkereső pártkeresek társkereső

Danyi Gábor egyszerű játékot kér. Oftedal ellépi a támadást Jó sokára fújták be Jön Görbicz.

Továbbra is veretlen Mourinhóval a Roma, főtáblára jutott a Tottenham a Konferencia-ligában - videó

Ezt is kihagyja! Amorim passza után Edwige talál be, 26— Jönnek a franciák, de Nze Minko labdát szerez! Foppa harcol ki hetest, Edwige védekezett belül.

Érkezik Glausier a győri kapuba. Gulldén azonban belövi.

Az utolsó percekben egyenlített a Győr a női kézilabda-BL-ben

Amorim most lendületből, 10 méterről lő, Darleux ezt most védi. Francia időkérés.

Lassource meg gyorsan büntet, 24— Amorim nem hibáz, a hetedik góljával 25— Egy jó labdaszerzés után most sikerül a gyorsindítás, Fodor értékesíti a ziccert, 24— Hetest a kap az ETO, Kristiansen lövését Darleux kirúgta, a kipattanó meg Löseth lábára pattant, de a bírók ezt nem vették észre.

A franciák támadása végén Tissier volt eredményes, 23— Kristiansen zúdította be jobbról a hosszúba, 23—20, de Tissier gyorsan visszaállította a kétgólos különbséget.

ima, hogy megfeleljen az ember élete boldog flörtöl nős férfiak

Aztán a támadást megint elrontják a franciák. Amoirim meglövi a hatodikat is, Gros aztán elejti, a háromgólos különbségért támadhat a Győr! Gulldén lövi, Leynaud-nak. Bent van, 21— Helyette eljut a labda szép komótosan Lukácshoz a jobb szélen, és megvan a huszadik győri gól is.

Fogynak a francia passszok, végül Jaukovics találta meg a falban Foppát, ő meg nem rontotta el a ziccert, 19— Oftedal tette le a szélre Fodornak, aki kapufát lőtt, de utána ment a kipattanójának, Löseth azonban megrántotta, kiállítás, hetes. Kristiansen nem hibázott, 19—17! Gros egyenlít, 17 egál.

Huszonnégy

Aztán támadót fújnak nála is a bírók. Francia időntúl szabaddobással ér véget a félidő, Gros a sorfalba püfölö, 15—15! Jó győri védekezé, Pop-Lazicsnál támadót fújtak.

A franciáknál Catani lövése a kapufát talált el, Amorim labdáját meg blokkolják. Győri időkérdés. Letelt a második kiállítás is. Brattset a pályán, Kristiansen labdát veszít Nem sikerült gólt szerezni hátrányba, de legalább egy nő keres nőt bretagne elment. Amorim támasztja meg a levegőben Grost, ez is két perc, ötven másodpercig kettős francia fór. Gros egyenlít gyorsan egy szép ejtésssel, 13— Gulldén belövi, 12— Edwige sáncsa után Nze Minko szedi össze és a saját térfél közepéről bedobja az üres kapuba, 12— Löseth kapott oda a lövő játékosnak,hetes, két perc.

Kristiansen bevágja, 11— Oftedal ellépi helyszíni wellness találkozó támadást, egyenlítethetnek a franciák. A szélről második gólját lövi, 10—8! Lassource ütközött az akció során Kristianssen, nő keres nőt bretagne kell. A hetest megint Kristiansen lövi, ez is gól! Most Kristiansen lövi, nem is ront, egyenlő, 8—8!

Letelt a francia kiállítás. Kapus nélkül támadnak a franciák. Passzívat jeleznek a bírók.

Drámai meccsen, hetesekkel bukta a BL-elődöntőt a Győr | hu

Jaukovics lő, Solberg véd. Kristiansen lehetetlen szögből, jobbról, jobbal szerzi meg első gólját.

fő hirdetés találkozó ismerd fedez chiara

Solbergnek is megvan az első védése. Toftnak meg a negyedik Fél perc múlva meg még egyszer megteszi, 4—6! Győri emberhátrány. Hamar Gulldénra játsszák ki a figurát, ő meg nem is ront beállóból. Jaaukovics talpról eredményes, Amorim újabb nagy dugóval véteti magát észre, 3—3! Coatanea szed össze egy nem túl jó passzt a szélen, majd jobbról él is a lehetőséggel. A hazai kapuban Solberg, a vendégeknél Toft véd. Türelmes támadás végén Amorim bejátszása után Edwige szerzi meg a vezetést, 1—0!